FANDOM


Zywyholokaust

Żywy holokaust

Złożone po równi z powietrza, ognia i zła żywe holokausty to żywiołaki o duszach demonów. Żywią się, wypalając życie z innych istot, a pełne są złości i żądzy władzy. Żywe holokausty na Planie Materialnym starają się zdominować istoty w okolicy, zmuszając je do składania w daninie żyjących ofiar dla zaspokojenia głodu. Opisywany stwór to z wyglądu czerwony, wznoszący się ku niebu płomień, bezustannie kołyszący się i drgający. Nie ma twarzy ani żadnych wyróżnionych elementów ciała. W postaci wiru płomieni w pełni pokazuje, w czym zasłużył na swą nazwę, stając się prawdziwym cyklonem ognistej śmierci i rwących na strzępy wiatrów. Żywe holokausty palą każde napotkane stworzenie. Są wrogami wszystkich żywych istot. Nawet żywiołaki ognia i powietrza nienawidzą i boją się ich. Pomimo gazowej postaci, żywy holokaust potrafi mówić otchłannym, płomiennym i powietrznym.

ŹródłaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki