Fandom

Sferopedia

Żywy holokaust

4365stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zywyholokaust.jpg

Żywy holokaust

Złożone po równi z powietrza, ognia i zła żywe holokausty to żywiołaki o duszach demonów. Żywią się, wypalając życie z innych istot, a pełne są złości i żądzy władzy. Żywe holokausty na Planie Materialnym starają się zdominować istoty w okolicy, zmuszając je do składania w daninie żyjących ofiar dla zaspokojenia głodu. Opisywany stwór to z wyglądu czerwony, wznoszący się ku niebu płomień, bezustannie kołyszący się i drgający. Nie ma twarzy ani żadnych wyróżnionych elementów ciała. W postaci wiru płomieni w pełni pokazuje, w czym zasłużył na swą nazwę, stając się prawdziwym cyklonem ognistej śmierci i rwących na strzępy wiatrów. Żywe holokausty palą każde napotkane stworzenie. Są wrogami wszystkich żywych istot. Nawet żywiołaki ognia i powietrza nienawidzą i boją się ich. Pomimo gazowej postaci, żywy holokaust potrafi mówić otchłannym, płomiennym i powietrznym.

ŹródłaEdytuj

Więcej w Fandom

Losowa wiki