Fandom

Sferopedia

Archon młot

4365stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

HammerArchon.jpg

Archon młot

Potężne niebiańskie stworzenia o wielkim podobieństwie do ziemi, archoni młoty walczą wraz ze swoimi krasnoludzkimi, gnomimi i goliackimi sprzymierzeńcami, dążąc do wykorzenienia zła z jego poukrywanych w ziemi miejsc. Pochodząc z planu Celestii archoni młoty widzą ziemię jako czystą domenę, która została splugawiona przez byty jak drowy, łupieżców umysłu i inne zepsute stworzenia. Silni zarówno w woli jak i sile, archoni młoty rzadko marnują czas na rozmowy, miast tego szarżując do walki ze swoimi młotami bojowymi i miażdżąc przeciwników w nicość.

Archon młot wygląda jak szeroki, przysadzisty humanoid mierzący od 2,5 do 3 metrów wysokości. Jego umięśniony tors spoczywa na krótkich, lecz potężnych nogach, a jego skóra przypomina skalistą skorupę bardziej niż skóra humanoidów. Archon młot jest całkowicie bezwłosy, a rysy twarzy i kończyn są ostrzejsze niż jakiegokolwiek śmiertelnika, bardziej podobne do klejnotów kryształu. Skóra archona młota tonuje od głębokiego, ziemistego brąz po lśniącą czerń wyszlifowanego obsydianu.

Więcej w Fandom

Losowa wiki