FANDOM


AstralStalker

Astralny łowca

Astralny łowca (ang. astral stalker) wędruje po wieloświecie w poszukiwaniu ostatecznej zdobyczy. Astralny łowca wygląda jak umięśniony humanoid mierzący około 180 cm wzrostu. Jego skóra ma zielono-czarny kolor. Twarz ma diabelski wyraz z wyraźnie wystająca żuchwą. Dłonie kończą się długimi, paskudnie zakrzywionymi pazurami. Przeciętny astralny łowca waży 120 kg. Te stworzenia żyją dla dreszczyku polowania i w swojej społeczności ustalają pozycję między sobą na podstawie liczby i mocy stworzeń jakie upolowali.

Astralni łowcy wolą polować na inteligentną zdobycz, odczuwają wtedy większą przyjemność. Ze względu, że te stworzenia polują na inteligentne istoty dla przyjemności i sportu, przez większość pozostałych ras postrzegane są jako złe. Aby polowanie było bardziej interesujące astralni łowcy lubią często w jakiś sposób informować swoją ofiarę, ze jest ona obiektem polowania, zanim łowy się rozpoczną. Uważają oni wszystkie inne stworzenia jako potencjalne ofiary, lecz mimo to, że chcą sprawdzać się w polowaniach z silniejszymi przeciwnikami, to nie są głupi i nie ryzykują bezpośredniej walki bez wcześniejszego przygotowania się, miejsca i ewentualnej zasadzki. 

Niemniej jednak, astralni łowcy przestrzegają kilku zasad składających się na Prawa Łowu. Po pierwsze, jeśli ofiara świadoma tego, że jest obiektem polowania wymknie się astralnemu łowcy, to nie będzie on na nią więcej polował. Po drugie, wynajęty przez kogoś astralny łowca nie będzie polował na swojego zleceniodawcę przez rok od wykonania zadania. Ostatnią zasadą jest zakaz polowania jednego astralnego łowcy na drugiego. Te istoty mówią wspólnym i piekielnym. 

Astralny łowca jest idealni przystosowany do celu swojego życia, czyli łowów. Jego pazury pokryte są trucizną, która dostając się do ran, powoduje chwilowy paraliż ofiary. Do tego potrafi podkradać się do ofiary i zadawać jej podstępnie obrażenia, jednocześnie trafienie astralnego łowcy jest wyjątkowo trudne ze względu na jego niezwykłą zwinność i talent do uników. Potrafią one świetnie się wspinać oraz oczywiście perfekcyjnie tropić swoje ofiary. Śledzenie tych istot jest bardzo trudno, także ze względu na ich talent do kamuflowania się.

ŹródłaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki