FANDOM


Azurin

Azurini

Azurini są tkniętymi inkarnum dziećmi ludzkich rodziców. Błogosławieni wyjątkowo czystymi i silnymi duszami, rodzą się z zdolnością manipulowania inkarnum. Fizycznie azurin wygląda niemal identycznie jak człowiek, mierząc 1,7 do 1,8 metra i ważąc około 82 kilogramy. Jednak jego dziedzictwo jest widoczne w niebieskim niczym niebo blasku jego oczu. Jako że są dziećmi ludzkości, azurini nie mają własnego społeczeństwa lub kultury. Mają tendencję do ekstremów w charakterze i heroiczni praworządni dobrzy azurini są tak powszechni jak nikczemni chaotyczni źli. Przypuszczalnie przez ich tendencję do obejmowania ekstremów charakterów, azurini mają tendencję do bycia namiętnymi i oddanymi—jak również odrobinę nieroztropnymi i niecierpliwymi. Gdy zaangażowani w czynność, realizują ją z determinacją (niektórzy mogą nawet powiedzieć obsesyjnie). Azurini mówią wspólnym.

ŹródłaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki