Fandom

Sferopedia

Azurin

4365stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja3 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Azurin.jpg

Azurini

Azurini są tkniętymi inkarnum dziećmi ludzkich rodziców. Błogosławieni wyjątkowo czystymi i silnymi duszami, rodzą się z zdolnością manipulowania inkarnum. Fizycznie azurin wygląda niemal identycznie jak człowiek, mierząc 1,7 do 1,8 metra i ważąc około 82 kilogramy. Jednak jego dziedzictwo jest widoczne w niebieskim niczym niebo blasku jego oczu. Jako że są dziećmi ludzkości, azurini nie mają własnego społeczeństwa lub kultury. Mają tendencję do ekstremów w charakterze i heroiczni praworządni dobrzy azurini są tak powszechni jak nikczemni chaotyczni źli. Przypuszczalnie przez ich tendencję do obejmowania ekstremów charakterów, azurini mają tendencję do bycia namiętnymi i oddanymi—jak również odrobinę nieroztropnymi i niecierpliwymi. Gdy zaangażowani w czynność, realizują ją z determinacją (niektórzy mogą nawet powiedzieć obsesyjnie). Azurini mówią wspólnym.

ŹródłaEdytuj

Więcej w Fandom

Losowa wiki