FANDOM


Witam wszystkich,

Nazywam się Ernest Błaż. Pochodzę z woj. łódzkiego. Mam 18 lat. Razem z grupą moich kolegów stworzyliśmy projekt - Amazja. Amazja jest to gra MMORPG. Jak widać na stronie brakuje jeszcze kilku elementów (głównie grafiki) J Szukamy ludzi z pasją, którzy wierzą, iż mogą „góry przenosić” i mają odwagę to robić z wizją i umiejętnościami. W obecnej chwili szukamy głównie quest writer'ów, a także grafików.

Osoba chętna na stanowisko quest writer'a miałaby wpływ na fabułę, dostępne lokalizacje, a nawet na nazwę gry. Głównym zadaniem byłoby pisanie questów głównych jak i pobocznych. Fabuła może opierać się na tematyce sferopedii.

Na tym etapie będzie to współpraca bezpłatna, ale kiedy gra zacznie przynosić zyski to oczywiście pieniążki będą dzielone na zasadach fair play. Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą, sprawdź ten plik i napisz do mnie: ernest.blaz@gmail.com.Pozdrawiam

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki