FANDOM


Witam wszystkich serdecznie!

Chciałbym podzielić się z Wami dziwną anomalią, jaką zaobserwowałem. Mianowicie odkąd znajdujący się na górze ekranu pasek Wikia Polska zmienił się na świąteczny (to znaczy pojawiły się w nim śnieżynki), zmianie uległa również czcionka w artykułach - stała się jakby większa. Nie wiem, czy również zauważyliście to zjawisko, czy może tylko u mnie ono wystąpiło. Tak czy siak, na pozostałych wikiach które odwiedzam, tekst również się przekształcił. Zwykła Wikipedia wygląda normalnie, podobnie jak wszystkie fora i strony internetowe jakie przeglądam.

Zastanawiam się, czy u Was ta zmiana czcionki również wystąpiła i czy znacie może jej przyczynę. Nie ukrywam, że artykuły pisane tak dużym tekstem wyglądają zwyczajnie brzydko i już zaczynam tęsknić za starym wyglądem.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki