FANDOM


Blackskate

Czarna płaszczka

Czarna płaszczka jest złożona z porzuconych kawałków ciała, kości, łusek i chrząstki które osiadły na dnie oceanu. W jakiś sposób organiczne odpadki mieszają się z mrocznymi prądami rowów pełnych czarnej wody i okropne stworzenie jest stworzone. Ciało czarnej płaszczki jest trudne do zranienia: najlepszym sposobem jest posiekanie ciała na kawałki, co nie jest łatwym zadaniem w wodzie. Czarna płaszczka poszukuje żywych, ciepłokrwistych stworzeń. Chociaż nie spożywają krwi w ten sposób jak wampiry i im podobni, gorąca krew wciąga czarną płaszczkę w to co morski lud nazywa krwawym szałem, stanie w którym stworzenie staje się nawet jeszcze groźniejsze. Czarna płaszczka jest w stanie nieubłaganie śledzić każdego kogo krew wyczuła, tak długo jak ona i jej ofiarą znajdują się w tym samym oceanie.

ŹródłaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.