FANDOM


29

Diabolus

Aeee47829ee3c103790a8b3e77f8e322

Kobieta diabolus

Diabolus

Diabolus

Pochodzące z odległego planu diaboli (w liczbie pojedynczej: diabolus) wielu humanoidalnym kulturom wydają się wcieleniem koszmarów. Rozproszyły się po nieskończonych planach tak by szerzyć swoje kredo życzliwego chaosu jak uciec szerzącej się grozie najeżdżającej rzeczywistości. Diaboli pochodzą z półplanu tylko delikatnie poza fazą z resztą multiwersum. Zwana przez humanoidów Półplanem Koszmarów, ta kraina graniczy z Regionem Snów i Planem Eterycznym. Niestety dla diaboli i stworzeń które dzielą ich przerażający dom, granice między ich rzeczywistością i tymi Odległej Dziedziny - miejscem które istnieje poza rzeczywistością z której pochodzą stworzenia pseudonaturalne - wydają się wyjątkowo cienkie. A więc wściekłe chaotyczna skaza Odległej dziedziny nieustannie sączy się do Półplanu Koszmarów niczym sącząca się woda z uszkodzonej zapory.

ŹródłaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki