Fandom

Sferopedia

Diabolus

4365stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

29.jpg

Diabolus

Aeee47829ee3c103790a8b3e77f8e322.jpg

Kobieta diabolus

Diabolus.gif

Diabolus

Pochodzące z odległego planu diaboli (w liczbie pojedynczej: diabolus) wielu humanoidalnym kulturom wydają się wcieleniem koszmarów. Rozproszyły się po nieskończonych planach tak by szerzyć swoje kredo życzliwego chaosu jak uciec szerzącej się grozie najeżdżającej rzeczywistości. Diaboli pochodzą z półplanu tylko delikatnie poza fazą z resztą multiwersum. Zwana przez humanoidów Półplanem Koszmarów, ta kraina graniczy z Regionem Snów i Planem Eterycznym. Niestety dla diaboli i stworzeń które dzielą ich przerażający dom, granice między ich rzeczywistością i tymi Odległej Dziedziny - miejscem które istnieje poza rzeczywistością z której pochodzą stworzenia pseudonaturalne - wydają się wyjątkowo cienkie. A więc wściekłe chaotyczna skaza Odległej dziedziny nieustannie sączy się do Półplanu Koszmarów niczym sącząca się woda z uszkodzonej zapory.

ŹródłaEdytuj

Więcej w Fandom

Losowa wiki