FANDOM


Fejn

Fejn

Fejny to chaotyczne, bezcielesne aberracje, których boski rodzic władał domeną czas lub przeznaczenie. Żadne dwa Fejny nie wyglądają dokładnie tak samo. Mimo że wszystkie są niematerialne i żłożone z cieni, jedne przypominają humanoidy, inne zwierzęta lub jeszcze coś innego. Zawsze jednak pozostaje para świecących na szmaragdowo oczu.

Czas nie ma dla nich znaczenia, bo większość tych stworzeń i tak jest w nim zagubiona i uwięziona, zarówno w przeszłości jak i przyszłości. Jeżeli jednak Fejnowi uda się uciec do jakiegoś czterowymiarowego świata, lubi się pobawić. Do jego zabaw należy zamykanie śmiertelników w czasowym zastoju, a kiedy mają ochotę- wyssać nieco ich sił życiowych. Bardziej ambitne Fejny mogą próbować zmienić losy narodów/światów/planów- na gorsze, oczywiście.

Walka z tym stworzeniem jest szczególnie niebezpieczna, bo czas działa na jego korzyść. Nawet po wygranej walce możesz odkryć, że nie zostało ci wiele lat życia...

ŹródłaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki