FANDOM


Cadaver Golem

Golem kadaver

Tak zwanego golema kadaver łatwo pomylić z standardowym golemem cielesnym, lecz jest bardziej inteligentny — faktycznie, świadomy — i znacznie bardziej niebezpieczny. Zdolne do użycia umiejętności i zdolności, tych, którzy współtworzą jego ciało, golem kadaver nieustannie wyszukuje humanoidów, które chełpią się talentami które życzy sobie posiąść. Uważa się że pierwszy golem kadaver był rezultatem pomyłki podczas tworzenia golema cielesnego. Często noszą dowolne ubrania jakie znajdą lub ukradną, które będą pasować do ich masywnych form. Golem kadaver mierzy 2,4 metra wysokości i waży około 227 kilogramów. Mówią Wspólnym i dowolnym innym pojedynczym językiem, w zależności od rasy i regionu, i mogą się nauczyć innych języków podczas trwania ich egzystencji.

ŹródłaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki