FANDOM


98671

Karamech

Karamechy to automaty, przypominające karaluchy. Zostały zaprojektowane, by sprzątać bałagan w lochach, pracowniach itp. Zwykle kontrolowane są przez amulet, dzięki któremu właściciel może wydać im proste polecenia. Karamechy po raz pierwszy pojawiły się na Lantanie jako produkt cudotwórców Gonda. Wieść o ich przydatności rozniosła się w błyskawicznym tempie i obecnie można je napotkać na całym Wybrzeżu Mieczy. Większość zakupywana jest przez bogatych kupców, ale kilka niezauważenie wyemigrowało wgłąb lądu na statkach handlowych.

Plotki głoszą, że pewni badacze wypuścili hordę karamechów w środku dżungli Chultu, mając nadzieję, że utorują drogę do nowo odkrytych ruin. Eksperyment zawiódł i teraz automaty przemierzają krajobraz, pożerając z wielką gorliwością stare śmieci jak i bezcenne artefakty.

ŹródłaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki