Fandom

Sferopedia

Orglash

4365stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Orglash.jpg

Orglash

Orglash lub duch lodu, jest rodzajem żywiołaka powietrza rodzimym dla chłodniejszych części Rashemenu. Obce i nieprzewidywalne, są postrzegane jako mieszane błogosławieństwo przez Rashmenitów, przez to że pomimo okazjonalnego zagrożenia dla podróżników, pomogły obronić ziemie przeciwko Czerwonym Czarodziejom przez setki lat. Orglash wygląda niczym żywiołak powietrza z wirującymi ognikami śniegu i dwoma ledwie widocznymi, ciemniejszymi punktami które wyglądają niczym oczy. Orglashe nawiedzają mroźne góry i lasy Rashemenu, atakując stworzenia które które zagrażają terenom. Ich perspektywa tego co jest “zagrażające” jest bardzo szeroka, jednak i stały się znane z atakowania niewielkich drużyn w odludnych rejonach. Orglashe mówią powietrznym.

ŹródłaEdytuj

Więcej w Fandom

Losowa wiki