Fandom

Sferopedia

Raziel

4364strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Raziel.jpg

Raziel

Trzymetrowy niebiański byt stoi przed tobą. Jest muskularny, o platynowo-białej skórze, włosach z płomieni i jasnych rubinowo-czerwonych oczach. Przywdziewa zdobiony mithrilowy napierśnik i nosi mithrilową tarczę w jednej dłoni. W drugiej chwyta wielki długi miecz. Wspaniałe skrzydła czerwonawego złota i białych piór wyrastają z jego szerokich ramion.

Raziel (RA-zi-el) włada Mertionem, piątą warstwą Celestii, znaną jako Platynowe Niebo. Pośród swoich niebiańskich rówieśników jest nazywany Ognistą Gwiazdą z powodu swojego słusznego gniewu. Raziel oferuje przewodnictwo paladynom i przekazuje swoją energię dla ochrony bezbronnych. Raziel sprzeciwia się tyranii i opresji z brutalnością zarówno wstrząsającą jak i inspirującą.

Kiedy legendarni paladyni poszukują mądrości Ognistej Gwiazdy, przybywają do Empirei, Miasta Pokornych Dusz. Raziel nie zasiada w twierdzy, lecz można go spotkać w jednym z wielkich miejskich szpitali, czy lecznic, zapewniających duchowy wsparcie i ochronę kapłanom i pacjentom.

Zobacz teżEdytuj

ŹródłaEdytuj

Więcej w Fandom

Losowa wiki