Fandom

Sferopedia

Rhek

4364strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Rhek.jpg

Rhek

Chociaż rezydują na Arkadii, rheki nie są rodzime dla tego planu. Oryginalnie przybyły tam gdzieś z Planu Materialnego i zostały sprowadzone dobrowolnie do Arkadii przez potężnych członków planarnej frakcji zwanej Harmonium. Rheki początkowo pojawiły na Arkadii na krótko po tym jak Menausus, poprzednio trzecia warstwa Arkadii,rozpuściła się i stała się jednym z planem Mechanusa. Rheki pomagały przywrócić porządek w następstwie tego katastroficznego wydarzenia. Rheki dążą do harmonii i perfekcji. Próbują narzucić porządek na chaotyczne multiwersum, robią co mogą by zgnieść zło gdziekolwiek je znajdą. Są skrupulatne w poglądzie że wszystko jest utrzymane w odpowiednim miejscu i posiadają niską tolerancję na nieprzewidywalne istoty. Narzucają porządek przez przemoc, lecz nie są krwiożerczy. Rhek mierzy 2 metry wysokości i waży 159 kilogramów. Mówią Wspólnym i własnym językiem.

ŹródłaEdytuj

Więcej w Fandom

Losowa wiki