FANDOM


Rhek.jpg

Rhek

Chociaż rezydują na Arkadii, rheki nie są rodzime dla tego planu. Oryginalnie przybyły tam gdzieś z Planu Materialnego i zostały sprowadzone dobrowolnie do Arkadii przez potężnych członków planarnej frakcji zwanej Harmonium. Rheki początkowo pojawiły na Arkadii na krótko po tym jak Menausus, poprzednio trzecia warstwa Arkadii,rozpuściła się i stała się jednym z planem Mechanusa. Rheki pomagały przywrócić porządek w następstwie tego katastroficznego wydarzenia. Rheki dążą do harmonii i perfekcji. Próbują narzucić porządek na chaotyczne multiwersum, robią co mogą by zgnieść zło gdziekolwiek je znajdą. Są skrupulatne w poglądzie że wszystko jest utrzymane w odpowiednim miejscu i posiadają niską tolerancję na nieprzewidywalne istoty. Narzucają porządek przez przemoc, lecz nie są krwiożerczy. Rhek mierzy 2 metry wysokości i waży 159 kilogramów. Mówią Wspólnym i własnym językiem.

ŹródłaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki