FANDOM


Sadira

Sadira

Sadira - piękna półelfka, dawna niewolnica Tithiana, jedna z przywódczyń rebelii przeciwko Kalakowi. Ostatecznie jedna z współrządzących miastem-państwem. Politycznie jest wysoce radykalna.

Wykorzystała potężne czary w celu przełamania pola siłowego, które ochraniało tyrana, dzięki czemu Rikus mógł zabić Kalaka za pomocą Włóczni Twardzielowej (Heartwood Spear), która umożliwia szybkie zabicie smokowatej istoty.

Doprowadziła do poprawy spojrzenia na ochromantów w Tyrze, a nawet do włączenia ich przedstawicieli do Rady Doradców. Swoją rezydencję ma w Dziewiczej Wieży (Pristine Tower), w której znalazła relikwię z czasów Błękitnej Ery, który przemienia właściciela w Czarodzieja Słonecznego (Sun Wizard). W tej formie, kiedy Karmazynowe Słońce świeci na niebie, skóra mocno się zaciemnia, oczy przypominają rozgrzane węgielki a z ust (podczas oddychania lub mówienia) wychodzą czarne strumienie przypominające dym. W tej formie pobiera moc do czarów ze Słońca. W nocy wraca do normalnej formy.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki