FANDOM


Sarkrith

Sarkrithy

Sarkrithy prowadzą wojnę, którą mało kto rozumie. Mając umysły logiczne i chłodno kalkulujące, nie potrafią ścierpieć nieprzewidywalnych, choćby i potężnych sił magii. Dla sarkrithów pokój oznacza kontrolę, a magia w czyichś rękach dowodzi, że akurat one kontroli nie posiadają. W uporządkowanym społeczeństwie opisywanych istot jest miejsce dla innych ras, nadających się na posłusznych obywateli-niewolników. Długowieczne, cierpliwe i rozważne sarkrithy nigdy nie wysyłają żołnierzy do bitwy bez długiego planowania i przewidywania. W większości światów sarkrithy nie doszły jeszcze do prawdziwej potęgi. Ich ukryte podziemne miasta-państwa są potężne, ale tych bytów nie jest jeszcze wystarczająco wiele, by zawojować żyjące w pobliżu i władające magią rasy.

CzarożercaEdytuj

ThanEdytuj

ŹródłaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki