Fandom

Sferopedia

Sarkrith

4364strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Sarkrith.jpg

Sarkrithy

Sarkrithy prowadzą wojnę, którą mało kto rozumie. Mając umysły logiczne i chłodno kalkulujące, nie potrafią ścierpieć nieprzewidywalnych, choćby i potężnych sił magii. Dla sarkrithów pokój oznacza kontrolę, a magia w czyichś rękach dowodzi, że akurat one kontroli nie posiadają. W uporządkowanym społeczeństwie opisywanych istot jest miejsce dla innych ras, nadających się na posłusznych obywateli-niewolników. Długowieczne, cierpliwe i rozważne sarkrithy nigdy nie wysyłają żołnierzy do bitwy bez długiego planowania i przewidywania. W większości światów sarkrithy nie doszły jeszcze do prawdziwej potęgi. Ich ukryte podziemne miasta-państwa są potężne, ale tych bytów nie jest jeszcze wystarczająco wiele, by zawojować żyjące w pobliżu i władające magią rasy.

CzarożercaEdytuj

ThanEdytuj

ŹródłaEdytuj

Więcej w Fandom

Losowa wiki