Fandom

Sferopedia

Shra'kt'lor

4365stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Miasto
Shra'kt'lor.jpg
Shra'kt'lor
Lokalizacja Limbo
Rząd Zaerith Menyar Ag-Gith
Mieszkańcy Githzerai
Charaktery praworządny neutralny
Religia nieoficjalnie - Zerthimon, oficjalnie - Mag-Król
Organizacje brak
Shra'kt'lor02.jpg

Artystyczna wizja Shra'kt'lor w Limbo

Miasto Shra’kt’lor jest stolicą githzerai liczącą około 2 000 000 mieszkańców. Shra’kt’lor służy jako kwatera główną do rozpatrywania większości spraw wojskowych. Generałowie i szlachta spotykają się tu, aby omówić strategię w wojnie z githyanki i illithidami. Najprawdopodobniej w Limbo nie ma żadnej siły, która mogłaby zagrozić potędze Shra’kt’lor. Władzę w Shra’kt’lor sprawuje Zaerith Menyar Ag-Gith. Miasto to jest niezwykle surowym i szarym miejscem - brak tu jakichkolwiek ozdób w architekturze. Podzielne jest na siedem koncentrycznych kręgów oddzielonych granitowym murem i połączonych żelaznymi bramami. Posiada imponujące targowisko i surowe, ciasne domy mieszkalne, zgodne z ideą ubóstwa i skupienia na osobowości, nie powierzchowności.

ŹródłaEdytuj

Więcej w Fandom

Losowa wiki