FANDOM


Miasto
Shra'kt'lor
Shra'kt'lor
Lokalizacja Limbo
Rząd Zaerith Menyar Ag-Gith
Mieszkańcy Githzerai
Charaktery praworządny neutralny
Religia nieoficjalnie - Zerthimon, oficjalnie - Mag-Król
Organizacje brak
Shra'kt'lor02

Artystyczna wizja Shra'kt'lor w Limbo

Miasto Shra’kt’lor jest stolicą githzerai liczącą około 2 000 000 mieszkańców. Shra’kt’lor służy jako kwatera główną do rozpatrywania większości spraw wojskowych. Generałowie i szlachta spotykają się tu, aby omówić strategię w wojnie z githyanki i illithidami. Najprawdopodobniej w Limbo nie ma żadnej siły, która mogłaby zagrozić potędze Shra’kt’lor. Władzę w Shra’kt’lor sprawuje Zaerith Menyar Ag-Gith. Miasto to jest niezwykle surowym i szarym miejscem - brak tu jakichkolwiek ozdób w architekturze. Podzielne jest na siedem koncentrycznych kręgów oddzielonych granitowym murem i połączonych żelaznymi bramami. Posiada imponujące targowisko i surowe, ciasne domy mieszkalne, zgodne z ideą ubóstwa i skupienia na osobowości, nie powierzchowności.

ŹródłaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki