Fandom

Sferopedia

Wiedźma wrzeszcząca

4365stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Hag3.jpg

Wiedźma wrzeszcząca (pierwsza od prawej)

Wrzeszczące wiedźmy są okropnymi, złośliwymi potworami które nawiedzają odludne pustkowia i jałowe równiny, żerując na nieostrożnych podróżnych i szerząc wszelkiego rodzaju zgorszenie w tego wyniku. Zachwycają się w łudzeniem silnych i cnotliwych poszukując szerzenia chaosu i rozpacz. Gdy potencjalna ofiara opiera się jej przynęcie, wrzeszcząca wiedźma wpada w morderczy szał. Jedna wściekła wiedźma może oczyścić całą wioskę w ciągu minut swoimi potężnymi zdolnościami czaropodobnymi i okropnym, szalonym, wrzaskiem. Wrzeszcząca wiedźma przypomina wysoką, królewską kobietę zniszczoną wiekiem. Jej skóra jest żółto-brązowa w odcieniu, twarda i skórzasta, a jej ręce są wykręcone w żelaźnie twarde szpony. Jej długie, białe włosy smagają w zimnym wietrze który wydaje się podążać za wiedźmą gdziekolwiek pójdzie. Wrzeszcząca wiedźma często nosi cienkie, obszarpane szaty i może opierać się na zakrzywionym drągu do czego nie ma realnej potrzeby.

ŹródłaEdytuj

  • Unapproachable East

Więcej w Fandom

Losowa wiki