FANDOM


Hag3

Wiedźma wrzeszcząca (pierwsza od prawej)

Wrzeszczące wiedźmy są okropnymi, złośliwymi potworami które nawiedzają odludne pustkowia i jałowe równiny, żerując na nieostrożnych podróżnych i szerząc wszelkiego rodzaju zgorszenie w tego wyniku. Zachwycają się w łudzeniem silnych i cnotliwych poszukując szerzenia chaosu i rozpacz. Gdy potencjalna ofiara opiera się jej przynęcie, wrzeszcząca wiedźma wpada w morderczy szał. Jedna wściekła wiedźma może oczyścić całą wioskę w ciągu minut swoimi potężnymi zdolnościami czaropodobnymi i okropnym, szalonym, wrzaskiem. Wrzeszcząca wiedźma przypomina wysoką, królewską kobietę zniszczoną wiekiem. Jej skóra jest żółto-brązowa w odcieniu, twarda i skórzasta, a jej ręce są wykręcone w żelaźnie twarde szpony. Jej długie, białe włosy smagają w zimnym wietrze który wydaje się podążać za wiedźmą gdziekolwiek pójdzie. Wrzeszcząca wiedźma często nosi cienkie, obszarpane szaty i może opierać się na zakrzywionym drągu do czego nie ma realnej potrzeby.

ŹródłaEdytuj

  • Unapproachable East

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki