FANDOM


Callarfromthedeep

Wołający z głębin

W głębokich, mrocznych miejscach oceanów, dziwne rzeczy zapadają w sen. Ciała, odrzucona magia, a nawet światło samo w sobie jest przyciągane przez te miejsca i konsumowane. Niewielkim zaskoczeniem jest to, że czasami, w takich miejscach wrogość wzrasta. Pobudzony przez bodźce świetlne i prowadzony przez potworny głód, ta rzecz niecierpliwie oczekuje pływów morskich by przyciągnęły świat powyżej w dół do jej wygłodniałej paszczy. Formuje dla siebie ciało z mrocznych, zimnych wód gdzie odnajduje swój początek i opuszcza mroczne wody rowów oceanicznych, poszukując życia i światła do konsumpcji. Wołający z głębin (ang. caller from the deep) posiada zdolność przyzywania rzeczy do siebie, więc tak może je spożyć. Często przyciąga żeglarzy opuszczających burty przez jego zew, pogrążając ich, jak tylko wskoczą do zimnej wody i karmi się ich życiowym ciepłem. Kiedy wołający z głębin jest zagrożony, wykorzystuje zdolność przywołania wodnych stworzeń by go broniły.

ŹródłaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki