FANDOM


Wydmowyłowca

Wydmowy łowca

Wydmowi łowcy to źli przybysze z Planu Żywiołu Ziemi czerpiące radość zadania bólu i cierpienia, przez co często spotykane są również na Szarych Pustkowiach . Stworzenie te nienawidzą wręcz Plany Materialnego dlatego jeśli jakaś zła postać wezwie je na ten plan starają się one wypełnić powierzone im zadanie jak najszybciej. Z wyglądu stwór ten przypomina humanoida i szerokich plechach i klatce piersiowej. Wiecznie przygarbiony, nawet w takiej pozycji ma ponad 2 metry wzrostu. Czteropalczaste, upazurzone łapy są długie i w połączeniu z garbieniem się, stworzenie idą szura nimi po ziemi. Zlecone zadanie Wydmowy łowca wypełnia co do słowa, tylko żeby jak najszybciej opuścić plan materialny na którym się znalazł. Czasami zdarza się tak, że zadanie zostało źle sformułowane i stworzenie nie może opuścić plany, sprawia to że nieustannie wzrasta w nim frustracja którą wyładowuje brutalnie zabijają wszelkie stworzenia wokół siebie. Wydmowy łowca, choć potrafi wydawać dźwięki, nie mówi żadnym językiem, rozumie za to wspólny i ziemny. Najpopularniejszą techniką łowiecką wykorzystywaną przez Wydmowych łowców jest ukrywanie się pośród skał i atakowaniu z zasadzki. W walce stara się najpierw wyeliminować swój cel, najsilniejszego przeciwnika lub osobę o najbardziej dobrym charakterze, najczęściej są nimi paladyni. Wydmowy łowca wykorzystuje ataki dźwiękowe do zdezorientowania przeciwników, do tego jest wytrwałym i sprawnym tropicielem.

ŹródłaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki