FANDOM


Zeugalak

Zeugalak

Straszliwy zeugalak jest niebezpiecznym drapieżnikiem znajdowanym na dolnych stokach wyboistych gór w tropikalnych regionach, chociaż był spotykany również w dużych podziemnych regionach. Zeugalak nie jest szczególnie inteligentny, lecz jest mimo to cierpliwym i uważnym potworem który broni swojego wybranego terytorium dosyć ostro. Zeugalak jest nocnym stworzeniem, choć światło słoneczne nie przeszkadza jego wrażliwemu wzrokowi. Zeugalaki są wyjątkowo aktywne podczas burz z piorunami, i bryka na górskich szczytach podczas takiej pogody. Ich okropne ryki rozkoszy gdy zostaną uderzone przez pioruny błyskawic mogą się nieść kilometrami. Kiedy uderzone, używają swojej zdolności elektrycznej teleportacji by teleportować się wysoko w chmury powyżej, więc mogą cieszyć się długim piórkospadaniem z powrotem na ziemię poniżej przez otaczającą burzę. A zeugalak mierzy około 8 metrów długości i waży około 9979 kilogramów.

ŹródłaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki